İngiliz turizm acentesi Hurlingham Travel, misafirlerini 167 ülkeyi kapsayan ve iki yıl süren turunda hep business class’ta uçuruyor, lüks otellerde konaklatıp, UNESCO Dünya Mirası Listesindeki 962 yer ziyaret ediliyor.

İngiltere merkezli lüks tatil acentesi Hurlingham Travel, dünyanın en pahalı tatil turunu organize ediyor. Bir çiftin 990 bin sterlin (2 milyon 727 bin TL) ödemesi gereken tatil iki yıl sürecek. Business class uçuşlar, dünyanın en ünlü otellerinde konaklamanın yanı sıra tüm tatil işlemleriniz ve güvenliğiniz de şirket tarafından karşılanacak.

Gezilecek yerler arasında, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan 962 yer ile bir de uzay yolculuğu bulunuyor.

Türkiye’den 11 yeri kapsayan dünya turu kapsamında, ABD’deki Grand Kanyon, Mısır piramitleri, Hindistan’daki Tac Mahal, Kamboçya’daki Angkor tapınakları, Çin’deki Yasak Şehir ve Peru’daki Machu Picchu zirvesi de bulunuyor.

Tur kapsamında şu an gidilmesi tehlikeli bulunan Suriye’nin Halep kenti, Libya’daki Leptis Magna, Yemen’in başkenti Sana veya İran’daki Dünya Mirası Listesi’nde bulunan bölgeler ise tatil paketini alanların isteğine göre listeye eklenecek veya çıkarılacak.

Hurlingham yöneticisi “Hayal edilecek en lüks tatili planladık” dedi.

1 YORUM

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın