Bayramın mutluluğunu arttırmak, bayram tatilini en verimli şekilde geçirmek için uygun fiyatlı 29 Ekim turları sizi bekliyor! Yurt içinde ve yurt dışındaki en özel rotaları, en lezzetli yemekleri, en gizemli yapıları 29 Ekim turları ile keşfetme fırsatını kaçırmayın.

29 Ekim Turları İle Bayram Coşkusunun Tadını Çıkartın!

Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlenen turlar yurt içinde Safranbolu, Kapadokya, Pamukkale gibi cazibe merkezlerini kapsıyor. Sonbahara denk gelen bayram tatilinde deniz kum güneş üçlüsünün keyfini çıkartmak isterseniz yurt dışı deniz turlarına da katılabilirsiniz. Tatili nasıl değerlendireceğinize bir türlü karar veremiyorsanız önemli bilgiler ve ipuçları içeren 29 Ekim turları incelememiz size yardımcı olabilir…

Peri Bacaları Sizi Bekliyor: 29 Ekim Kapadokya Turları

29 ekimde nereye gidilir
Ülkemizin en kıymetli doğal güzelliklerinden biri olan Kapadokya, bayramı geçirmek için ideal lokasyonlardan biri. Nevşehir’de bulunan Kapadokya, 60 milyon yıllık tarihi ve doğanın cömert hediyeleriyle muhteşem bir atmosfer yaratıyor.

Dünyada eşi benzeri olmayan rengarenk balonları ile nefes kesen Kapadokya, Cumhuriyet Bayramı’nda kırmızı beyaza bürünerek milli duygularınıza da hitap ediyor. Günün ilk ışıklarıyla göğe yükselen balonlarda dalgalanan Türk bayrakları görülmeye değer bir manzara oluşturuyor.

Kapadokya turları sadece peri bacaları ile sınırlı kalmıyor; tarihi kilise ziyaretleri, şarap mahzenleri gezisi ve şarap tadımı ve Türk gecesi gibi aktiviteler de turların olmazsa olmazlarından.

Ülkemizin Güzelliklerini Keşfedin: 29 Ekim Yurtiçi Turları

Cumhuriyet Bayramı, hafta sonuyla birleştiğinde üç günlük bir tatil fırsatı sunuyor. Yoğun iş temposundan uzaklaşmak isteyenlere, tatil için vakit bulamayanlara ve daha ekonomik fiyatlarla tatil yapmak isteyenlere özel 29 Ekim turları ülkemizin en güzel noktalarını ziyaret ediyor. Yurt içi programları ile ister Karadeniz’in yemyeşil doğasına karşın, ister beyaz ile mavinin dans ettiği muhteşem Pamukkale travertenlerine yolculuk edin. Eskişehir, İzmir, Bursa gibi turistik illerimiz de 29 Ekim turlarının en çok uğradığı lokasyonlardan.

29 Ekim Tatil Turları ile Dünyayı Keşfedin

Ülkemizin güney sahillerinde deniz suyu sıcaklığının hala iyi seviyelerde olduğu düşünülürse, bayram tatilini yaz tatilinin devamı olarak da değerlendirebilirsiniz. 29 Ekim turları Ege ve Akdeniz’in en güzel otellerini ayağınıza getiriyor. Ege ve Akdeniz’in sonbahardaki sakin atmosferi ruhunuza iyi gelecek.

Sıcak yaz sezonunu Türkiye’nin keyifli sahillerinde geçirdiyseniz ve yurt dışına çıkmak için fırsat arıyorsanız 29 Ekim turla ile yurt dışına da çıkabilirsiniz. Havanın daha sıcak olduğu Avrupa kentlerinde gezebilir, bu kentlerin tarihi ve kültürel mekanlarının tadını çıkartabilirsiniz. İspanya’nın tatil beldelerinde plaj keyfi yapabilir, denizden sonra Endülüs izlerini takip ederek kültür gezileri düzenleyebilirsiniz.

Gözünüz daha uzaklarda ise Maldivler turu ile rüya gibi bir tatil yapabilirsiniz. Tropik adalar bana göre değil derseniz 29 Ekim’i Singapur, Tayland, Endonezya gibi egzotik ülkelerde de geçirebilirsiniz. 29 Ekim’e özel fiyatlarla Afrika turlarına katılabilir, dünyanın en büyük çölü olan Büyük Sahra Çölü’nü keşfe çıkabilirsiniz.

29 Ekim Turları Pronto Tur ile Daha Keyifli!

25 yılı aşkın tecrübesiyle turizm sektörünün önde gelen markalarından Prontotour, Cumhuriyet Bayramı’nda da hız kesmiyor! En avantajlı 29 Ekim turlarını düzenleyen firma, 80’den fazla ülkeye gezi düzenliyor. 29 Ekim turları yurt içi programlarında otobüs, uçak ve hızlı tren gibi farklı alternatifler sunan Prontotour, kampanyalı fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Tamamen yolcu odaklı hazırlanan yurt dışı turlarında da Cumhuriyet Bayramı’na özel avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz. Kış mevsiminin kendini göstermeye başladığı bugünlerde yazın son demlerini yaşamak ve sonbaharın büyülü renkleri ile mest olmak için hemen Prontotour adresini ziyaret edin, bayrama özel indirimli fiyatları kaçırmayın.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın