Miles&Smiles üyesi olup aynı zamanda araç kiralama ihtiyacı olanlar doğru Avis’e. Neden mi? Çünkü Avis 30 Eylül’e kadar yapacağınız kiralamalarda 1000 mil hediye ediyor.

Avis ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz daha konforlu ve keyifli bir hale geliyor. Türk Hava Yolları’yla gerçekleştirdiği işbirliğiyle harika bir kampanyaya imza atan Avis, Miles&Smiles üyesi olanlara araç kiralamalarında 1000 mil kazandırıyor. Avis’in bu cazip fırsatıyla seyahatiniz için konforlu bir araca sahip olurken, hem de biriken millerinizle ödül bilet alma şansınızı arttıracaksınız. 1-3 arası kiralamalarınızda 500 mil kazanırken, 3 gün ve üzeri kiralamalarda iki kat mil kazanacaksınız.

Tüm Miles&Smiles kart üyelerinin faydalanabileceği bu kampanya 3 gün ve üzeri kiralamalarınızda geçerli olabilecek. Ayrıca Classic E191400, Elite E203800, Garanti Miles&Smiles Card K421200 kart numaralarıyla rezervasyon yaptığınızda Bonus mil kazanımı sağlanabilecek.

Araci-Kiralama-Avis

Rent a car hizmetleriyle 40 yıldır zirvede olan Avis, sağladığı müşteri memnuniyeti, güven ve mutluluk ile başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Yurt genelindeki yaygın ofis ağı, zengin araç filosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’nin öncü oto kiralama şirketi olan Avis, elektronik yol kılavuzu, mobil rezervasyon, lüks araç kiralama gibi farklı hizmetleriyle de ön plana çıkıyor.

Avis araçları her bir araç kiralama öncesinde güvenlik bakımından kontrol edilip temizleniyor. Sürekli yenilenen, geniş araç filosu ise kullanıcıların farklı beklenti ve ihtiyaçlarını karşılıyor. Avis’in benzersiz oto kiralama kampanyaları ile avantajlı bir kiralama gerçekleştireceksiniz.

Bir Yorum Yaz