Kurban bayramı yaklaşırken siz de tatile hangi ulaşım aracı ile gideceğinizi düşünüyorsanız bu yazı tam da sizin için. Birçok insan için yolculuğu nasıl yapacağını belirlemek, yada belirledi ise hangi otobüs yada uçak firması ile gideceğini ayarlamak çok büyük bir zahmet. Tek tek otobüs firmalarını gezip fiyat toplamak, en ucuz bileti bulmak sizin tahmin ettiğinizden çok daha fazla zaman alabilir.

O tarihte promosyonlu bilet olup olmadığını bulmak için 20 adet otobüs firmasını aramak yerine sizlere 20’nin üzerinde otobüs firmasını bünyesinde barındıran bir internet sitesini tanıtmak istiyorum. Bahsettiğim site govego adıyla online bilet sektörüne giren Acun Medya‘nın yeni internet projesi. Govego’nun internet sitesine https://govego.com/  adresinden ulaşabilirsiniz. Govego otobüs bilet, uçak bileti ve aynı zamanda ido bileti satan bir online bilet gişesi. Aynı zamanda gittiğiniz destinasyonda size konaklama için öneriler de sunuyor. Fakat govego’nun asıl yoğunlaştığı alan otobüs bileti. Birçok otobüs firması ile anlaşması olan şirket, kimi zaman otobüs biletlerinde çok uygun fiyatlar ile karşınıza çıkabiliyor.

Otobus-Bileti-Govego

Örneğin geçtiğimiz günlerde metro turizm’den alınan otobüs biletlerinde %50 indirim imkanı sundu. Yani Metro Turizm‘den 50 TL’ye alacağınız bileti govego üzerinden 25 TL’ye alıyordunuz. Bir başka dikkat çekici kampanyaları ise otobüs biletini kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit yapmaları. Normal şartlarda bu hizmeti otobüs firmasının kendisinden alamıyorsunuz. Herhangi bir otobüs firmasına gittiğinizde otobüs biletini size vade farkını ekleyerek teksitlere bölecektir. Govego’da ise vade farkı yok. Üstelik bunun bir tarih sınırlaması da yok. Site uzun bir süre daha otobüs biletini peşin fiyatına 6 taksitle satmayı planlıyor.

İdo Biletinin Tek Yetkili Satış Gişesi: 

Govego İDO bileti sektöründe online ortamda İdo’nun tek yetkili satış noktası olma özelliğine sahip. Eğer İDO bileti almak istiyorsanız, govego’dan temin edip kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Neden Govego ?

Otobüs bileti sektöründe hizmet veren govego gibi onlarca internet sitesi mevcut. Neden govego’dan alışveriş yapayım diyenler olacaktır. Aslında bu sorunun cevabını yukarıda verdik, benim için govego’yu farklı kılan şey kampanyaları ve acunn medya’nın bir girişimi olması. Kampanyalar sizi cezbediyor, acun medya kuruluşu olması ise güven veriyor.

1 YORUM

Bir Yorum Yaz