Türkiye’nin en kapsamlı Büyük Britanya turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası olduğunu biliyor muydunuz? En uygun fiyata,tek seferde İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’yı gezmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!

Rotası bakımından Türkiye’deki Britanya ve İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Avrupa Rüyası. İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerini tek seferde adanın tamamını geziyorsunuz. Avrupa Rüyası’nın Britanya turunun en güzel özelliği ise tüm ekstra turlar ücrete dahil! Hepsinden önemlisi 11 günde 5 ülke 20 şehir gezmenin keyfini sonuna kadar sürebiliyorsunuz! Ve Avrupa Rüyası size ekstra turları da hediye ediyor!

ingiltere turu londra

En Kapsamlı Büyük Britanya Turu

İngiltere, İskoçya, İrlanda, Galler, Kuzey İrlanda. 11 Gün 5 Ülke 20 Şehir. Avrupa Rüyası’nın size ekstra turlar hediye ediyor! Ücreti ödemeden Stonehenge, Bath, Chester, Ayr Sahil Kasabası, Devler Kaldırımı, Irish Pub Turu, Stirling Kalesi, Edinburgh Kalesi ve The Kelpies Heykelleri’ni gezeceksiniz.

İNGİLTERE: Londra, Liverpool, Manchester, York, Newcastle, Stratford-Upon-Avon, Oxford, Stonehenge, Bath, Chester, Durham, Nottingham, Northumberland
İSKOÇYA: Glasgow, Edinburgh, Falkirk-Kelpies, Stirling
KUZEY İRLANDA: Belfast, Devler Kaldırımı
İRLANDA: Dublin
GALLER: Cardiff

İngiltere’de yaşayan profesyonel rehber eşliğinde Londra, Glasgow, Edinburgh, Dublin, Belfast, Cardiff gibi Britanya’nın popüler şehirlerini gezeceksiniz. Harry Potter filmlerine ev sahipliği yapan Oxford’u, The Beatles efsanesinin doğduğu Liverpool’u, Sherlock Holmes’la ünlü Londra’nın Baker Street 221 B’i, Shakespeare’nin doğduğu yer Stratford-upon-Avon ve daha fazlasını göreceksiniz.

iskocya edinburgh

Her Gece Konaklamalı, Gidiş – Dönüş Uçaklı, En Uygun Fiyatlı İngiltere Turu

Britanya turu, gidiş – dönüş Türk hava Yolları İstanbul – Londra uçuşları ile gerçekleşiyor. Aktarmasız tek seferde uçuş yapacaksınız. Şehirler arası yolculukları ise Avrupa Rüyası’nın otobüsleri ile yapacaksınız. Kuzey ve İrlanda Denizleri’nde iki adet gemi yolculuğu yapacaksınız.

“Her gece konaklamalı, Avrupa Rüyası turu ile Londra, Dublin, Belfast, Edinburgh, Liverpool, Birmingham şehirlerinde konaklayacaksınız.”

Londra, Dublin, Belfast, Edinburgh, Birmingham, Liverpool, Cardiff şehirlerinde 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklayacaksınız. Londra’da 2 gece, Edinburgh’da 2 gece konaklama bulunan turda yorulmadan şehirleri keşfedeceksiniz.

Konaklama yapılacak yerler : Londra (3 gece), Glasgow, Newcastle, Liverpool, Belfast, Dublin, Cardiff, Nottingham. 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklama yapılır. Tek başına katılan yolcularımız eşleştirilecektir, single farkı YOK.

Rotanıza karar verdiniz ve yaz tatili için ben bu tura gidiyorum dediniz! Avrupa Rüyası Büyük Britanya turunu seçerek seyahat planları yapmayı düşünüyorsanız ve bu turun avantajları ne diye düşünüyorsanız cevapları aşağıda!

Büyük Britanya Turu Tarihleri

 • 1 Temmuz – 11 Temmuz
 • 25 Temmuz – 4 Ağustos Kurban Bayramı
 • 19 Ağustos – 29 Ağustos
buyuk britanya turu

Avrupa Rüyası Tur Fiyatı Nedir

11 gün boyunca 5 ülke 20 şehir göreceğiniz THY uçuşu ile gerçekleşen bu Britanya turunun ücreti ise 1895€’dur. Tura kayıt olmanız için ilk ödemeniz gereken ücret 245 € olup geriye kalan ücreti taksitler halinde de ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartıyla ödeme seçenekleri bulunuyor.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul-Londra, Londra-İstanbul gidiş-dönüş Türk Hava Yolları uçak bileti
 • Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk
 • Holyhead-Dublin, Belfast-Cairnryan feribot biletleri
 • 10 gece konaklama (2 kişilik odalarda)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (10 gün)
 • Şehir vergileri
 • Tüm ekstra turlar
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Bagaj Hakkı (Uçaklı tur olduğu için 20 Kg’dır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İngiltere vize ücreti: 185€ (İstanbul) – 195€ (Ankara) – 225€ (İzmir) – Yeşil pasaporta vize gerekiyor.
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Seyahat Güvence Paketi
 • Müze Ören Yerleri ücretleri
 • Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları

Avrupa Rüyası’nın Britanya Turunda Size Sunduğu Avantajlar

En Uygun Fiyata İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda Turu

Avrupa Rüyası, katılımcılarının en uygun fiyata, minimum bütçeyle çok daha fazla ülke, şehir gezmesi için turlar düzenler. Diğer tur firmaları gibi şehir turlarını, ülke turlarını tek tek satmak yerine; katılımcıların tek seferde Avrupa kıtasını gezmesini amaçlar. Gerçek anlamda Britanya turu yaparak; İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda ülkelerini görürsünüz.

Tek tek para ödeyerek bu ülkeleri gezmek yerine; Avrupa Rüyası Britanya turu ile tek seferde Birleşik Krallık ülkelerini gezersiniz! Britanya Rüyası turumuzla 10 günde 5 ülke 15 şehir gezersiniz. Üstüne üstelik Türk Hava Yolları İstanbul – Londra uçuşu ile seyahat edeceksiniz.

galler cardiff gezi
Cardiff, Galler

Türkiye’nin En Kapsamlı, Özgün Britanya Turu Rotası

Avrupa Rüyası turlarının rotaları, yine kendi operasyon ekibi tarafından oluşturulur. Özgün, eşsiz rotası ile Britanya Rüyası turumuz, katılımcılarının alışılmışın dışındaki şehirleri, kasabaları ve doğal güzelleri görmesini amaçlar. Avrupa Rüyası’nın Britanya Avrupa turu, Türkiye’nin en kapsamlı, en uygun fiyatlı İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda rotasıdır. Londra, Dublin, Edinburgh, Glasgow, Belfast, Cardiff gibi Britanya’nın popüler şehirlerini gezeceksiniz.

Ünlü yazar Shakespeare’in doğduğu Stratford-upon-Avon’u, Harry Potter filmleri ile ünlü Oxford, futbol mabedi Manchester, İngiliz müziğini kalbi Liverpool, dev efsanelerine ev sahipliği yapan Devler Kaldırımı, hamamlarıyla ünlü Bath kasabası, İskoçya’nın tarihini yansıtan The Kelpies heykelleri gibi birbirinden özel yerleri gezeceksiniz. Tüm bunların yanında Kuzey ve İrlanda Denizi’nde 2 gemi yolculuğu yapacaksınız.

Profesyonel Rehber ile Şehirlerin Tarihini, Kültürünü Öğrenin

Avrupa Rüyası, tüm turlarında profesyonel rehberler kullanmaktadır. Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turlarındaki “şehre geldik, hadi gezin, şu saatte burada buluşuruz” anlayışının karşısındadır. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini profesyonel rehberlerimizle adım adım gezeceksiniz. Nereden ucuz alışveriş yaparım, nerede uygun fiyata lezzetli yemekler yiyebilirim gibi sorularınız için profesyonel rehberlerimiz size yol gösterici olacaktır.

Avrupa Rüyası’nda Ekstra Turlar Bedava!

Britanya turu hayali kuranların en büyük korkusu “ekstra turlar ücretli mi acaba” oluyor. Müjdeee! Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar bedava! Britanya Rüyası turumuzda, sizlere 600 Euro değerindeki 11 adet ekstra turu hediye ediyoruz.

Başka firmaların turlarındaki şehir sayısı kadar yeri ücret ödemeden gezeceksiniz. Stratford-upon-Avon, Devler Kaldırımı, Machester, Oxford, The Kelpies Heykelleri, Stonehenge, Edinburgh Kalesi, Bath ve Ayr Sahil kabalarını 1 Euro dahi ekstra ücret ödemen gezeceksiniz. Türkiye’nin en kapsamlı Britanya turu ile İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’da gezilmedik yer bırakmayacaksınız. 

Kuzey ve İrlanda Denizlerinde Gemi Yolculuğu

Britanya Rüyası rotasının en özel yolculuğu Kuzey ve İrlanda Denizi’ndeki gemi yolculuğudur. Britanya Rüyası turu ile yapacağınız bu gemi yolculukları ile Birleşik Krallık denizlerinde, güvertede kahvenizi yudumlarken manzaranın keyfini çıkaracaksınız.

En önemlisi de gemi yolculuğundan kazandığınız zamanla ekstra yeni yerler göreceksiniz. Ayrıca gemi yolculuğu sayesinde yorulmadan, keyifli bir yolculuk yapacak ve şehirleri gezmek için daha çok zaman kazanacaksınız.

Avrupa Rüyası Otelleri ve Konforlu Konaklama

Avrupa Rüyası katılımcılarının konforunu düşünerek 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklamaktadır. Britanya Rüyası turumuzun otelleri websitemizde katılımcılarla paylaşılmıştır. Tura gitmeden önce katılımcılar, konaklayacakları otelleri inceleyebilmektedir. Avrupa Rüyası, daha fazla tur satmak amacıyla ucuz hostel, apart gibi yerlerde konaklamamaktadır. 10 gece konaklama yapacağınız Britanya Rüyası turumuz, Britanya turları içerisinde en konforlu, en fazla konaklamaya sahip turdur.

Londra, Edinburgh, Glasgow, Dublin, Belfast, Cardiff, Liverpool, Birmingham gibi Britanya’nın en popüler şehirlerinde konaklıyorsunuz. Ayrıca, üstüne üstelik İngiltere’nin başkenti Londra’da 2 gece, Edinburgh 2 gece konaklama yapmak da işin en güzel yanı! Doya doya efsane şehirler Londra ve Edinburgh’u gezeceksiniz.

Avrupa Rüyası Katılımcıların Deneyimlerini Paylaşıyor

Avrupa Rüyası, katılımcıların deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Daha önce turlarımıza katılanların tecrübelerini, websitemizdeki “ne dediler” sayfasından okuyabilirsiniz. Avrupa Rüyası Youtube kanalımızdaki katılımcı deneyimi videolarını izleyebilirsiniz. Facebook’taki “Avrupa Rüyası Katılımcıları” grubumuzdaki yorumları inceleyebilirsiniz. Yola çıkmadan önce alacağınız tavsiyelerle doğru tur planı yapmanız için Avrupa Rüyası katılımcıları yanınızda!

Avrupa Rüyası Nasıl Başvuru Yaparım?

Avrupa Rüyası turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan canlı sohbet hattından Avrupa Rüyası yol danışmanlarına kafanıza takılan soruları sorabilir, başvuru adımlarını öğrenebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası tatil fırsatlarını, erken kayıt indirimlerini ve sınırlı kontenjanları kaçırmayın! Avrupa Rüyası turlarına başvuru için geç kalmayın, koltuğunuzu kaptırmayın!

*Sponsorlu İçerik

3 YORUMLAR

 1. Efendim çok ayrıntılı bir rehber olmuş öncelikle teşekkür ederim. Bir gün fiyatları denk getirebilirsem mutlaka bir İngiltere gezisi yapmak istiyorum. Ayrıca sitenizi daha yeni keşfettim keşke daha önce bulsaydımmm 🙁

 2. Bir Harry Potter hayranı olarak eşsiz serinin yazıldığı yer olan Edinburgh’daki The Elephant Cafeyi görmek çok isterim.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın