Son yıllarda ülkemizde sayıları hızla artan tema parklar, çocuklara özel aktivite merkezleri, akvaryumlar ve eğlence merkezileri ile daha önce sadece yurtdışında gördüğümüz parklara artık ülkemizde de gidebiliyoruz.

Son dönemde ülkemizin birçok bölgesinde yapılan yatırımlar ile pek çok eğlence merkezi açıldı. Özellikle İstanbul’da açılan tesisler hem Avrupa’nın hemde dünyanın enleri arasında olmayı başardılar. Dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum, Avrupanın en hızlı trenlerinden birine sahip olan Vialand buna en büyük örnek. İstanbul’da yer alan diğer tesislerden bahsedecek olursak, Viasea Tema Parkı, KidzMondo, Yunus Gösteri Merkezi, Jurasic Land gibi çok sayıda tesis yer alıyor.

Sizler için tüm bu tesislerin biletlerini ve kampanyalarını Mihar Tur firması tek çatı altında toplayarak Eglenje.com sitesi üzerinden sunuyor. Eglenje.com sizlere tüm bu tesislerin biletlerini en avantajlı fiyatlar ve servis hizmeti ile sunmakta.

Eglenje.com Kimdir ?

eglenjeTurizm sektöründe yenilikleri ile tanınan Mihar Tur firması tarafından geliştirilen proje ile ülkemizde yer alan tüm eğlence merkezlerinin biletlerini ve kampanyalarını tek bir siteden sunmak. Teknolojik alt yapısı ve hizmet kalitesi ile Eglenje.com sizlere bu konuda en iyi hizmeti ve fiyatı sunmakta.

Eglenje.com Avantajları Neler ?

Bilet alımlarında birçok avantaj sunan Eglenje.com sitesi her satın alımda %5 puan hediye veriyor. Kazandığınız puanları istediğiniz üründe kullanabiliyorsunuz. Ürünlerde en uygun fiyat avantajı dışında ücretsiz servis hizmeti sunuyor.

VialandSite üzerinden veya çağrı merkezinden bilet almanız durumunda İstanbul’da birçok noktadan ücretsiz Eglenje.com servislerini kullanabiliyorsunuz. Bu avantaj sadece Eglenje.com müşterilerine özel olarak sunuluyor. Örneğin Vialand biletlerinde kampanyalı fiyatlar ile satın alım yapabilir ve biletinizi yıl sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Avantajlı dünyası ile www.eglenje.com üzerinden veya 0850 840 24 24 numarası ile çağrı merkezi üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Güvenilir mi diye merak ediyorduk, çünkü fiyatları çok uygundu ve buradaki yazı sonrasında biletimizi eglenje.com üzerinden aldık ve uygun olmasından dolayı çekinmiştik ama sorunsuz giriş yaptık.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın