Avrupa‘nın en popüler turizm destinasyonlarından biri olan Lüksemburg, denize kıyısı olmamasına rağmen geçmişin izlerini taşıyan sokakları, tarihi yapıları, rengarenk bahçeleri ve gezilecek yerleri ile turistlerin gözdesi olmayı sürdürüyor. Siz de, Lüksemburg sokaklarını anlatan fotoğraf karelerine göz atarak, görkemli güzelliği ile büyüleyen bu şirin ülkeyi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

30St. John Kilisesi ve Çeyrek Asırlık Lüksemburg Şehri

1606 yılında inşa edilen St. John Kilisesi, Lüksemburg’un en etkileyici tarihi yapılarından. Kilise ve şehrin görkemli görünümü birleştiğinde ise ortaya muhteşem bir manzara çıkıyor.

ÖncekiDünyanın Yaşanabilir En İyi 10 Şehri
SonrakiKeşfedilmeyi Bekleyen 10 Etkileyici Yer
1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray Lisesi sonrasında Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Fransız Dışişleri Bakanlığı’nın Eyfel Başarı Bursu ile IAE de Nice’de Pazar Araştırması Yüksek Lisansı yaptı. Gezi ve otomobil bloğu Çokgezenadam’ı kurdu. The Gate, Urbanista ve Digitalage dergisinde yazıları yayınlanıyor. Hazar Strateji Enstitüsü’nde Medya İlişkileri ve Dijital Medya Koordinatörü olarak görev yapıyor. Fransızca ve İngilizce biliyor.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın