Seyahat kültürünün gelişmesiyle birlikte son yıllarda yurt dışı tatil planı yapanların sayısı yükselişe geçti. Birçok kişi uygun fırsat yaratıp yurt dışında tatil seçeneklerini araştırıyor. Yüksek sezonda ve resmi tatillerde fiyatı artan uçak bileti ve oteller nedeniyle paket turlar yurt dışına gitmek isteyenler için önemli bir seçenek.

Paket turlarla ilgili en önemli soru işareti ise kalabalık gruplarla belli bir programa sıkışmak. Seyahat tarihine birkaç gün kala paket tura yeteri kadar başvuru olmaması halinde turun iptal edilme olasılığı da can sıkıcı.

Yurt dışına turla gitmek isteyip, klasik paket tur anlayışına bağlı kalmak istemeyenler için Café Tur’un Esnek Tur hizmeti oldukça yenilikçi bir tatil fırsatı sunuyor.

esnek tur nedir

Klasik paket turlarda önceden belirlenmiş tarihlerde, belirli rotalar için hazırlanan hizmete bağlı kalınırken, Café Tur kesin hareketle, yılın 365 günü, istenilen tarihte, istenilen yere, uçak bileti, otel, vize, Türkçe rehberlik hizmeti (42 şehirde geçerli 4 saatlik panoramik tur) ve transferi sağlıyor. Tüm bu hizmetin ücreti taksitle de ödenebiliyor.

Café Tur Esnek Tur’u diğer paket turlardan ayıran en önemli özellik katılımcının istek ve beklentilerine göre özgür bir şekilde tatilini planlayabilmesi. Yapmak istenilen her şey Esnek Tur programına dahil edilebiliyor. Klasik turlarda önceden hazırlanmış ve değiştirilemeyen programa sıkışıp kalma derdi yaşanmıyor. Ayrıca diğer tur organizasyonlarında sıklıkla yaşanan, turun hareket saatine kısa bir süre kalmışken yeterli katılım sağlanamadığı için tur iptal edilmiyor; otel ya da uçak değişmiyor.

Sosyal medya ve internetin gündelik hayatımızda geçmişe göre çok daha fazla yer almasıyla birlikte kendi seyahat planımızı kendimiz hazırlamak istiyoruz. Sabit ve değiştirilemez programlara bağlı kalmak canımızı sıkıyor. İşte tam da bu noktada sadece Café Tur’un sunduğu Esnek Tur, ihtiyaca yanıt veriyor. Tek bir adres üzerinden ihtiyacımız olan her türlü konuya çözüm bulan Café Tur, kafileli turlardaki gruplara sıkışmak istemeyenler için muhteşem bir çözüm.

Esnek Tur’un avantajları

Esnek Tur, her gün kesin hareket garantisi veriyor. Dünyanın dört bir yanında 440’tan fazla destinasyona dilenen tarihte gidilebiliyor. Şehir merkezi ya da istenilen noktalara en yakın oteller seçilebiliyor. Esnek Tur’da istenilen havalimanı (Atatürk ya da Sabiha Gökçen), hava yolu şirketi, gidiş-dönüş tarihi ve uçak saatlerine özgürce karar vermek mümkün.

esnek tur

Paket turlarda turun gerçekleşmesi için en az 20-40 kişilik grup rezervasyonu gerekirken, Esnek Tur’un kişiye özel olması nedeniyle rezervasyon yapıldığı an tur kesinleşiyor. İnilen havalimanında kişiye özel transfer aracı tarafından karşılanıp otele bırakılmak oldukça keyifli. Esnek Tur’un paket içeriğinde otel, uçak, transfer ve 40’a yakın destinasyonda Türkçe rehberlik bulunuyor.

Bir gruba bağlı kalmadan, dilediğiniz şekilde, ilgi ve beklentilerinize bağlı olarak seyahat etmenin tadını Café Tur’un Esnek Tur programı ile çıkarabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Benim hayalimdeki tur anlayışı buymuş galiba. Onlarca insanla aynı anda hareket etme zorunluluğu beni geriyor.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın