Hostel kelimesi ilk kez duyanlar için vasat görünümde eşyalara sahip, yatakhane tarzı kalabalık odaları akla getirse de, bu klişeyi ortadan kaldıracak güzellikte hosteller olduğunu da unutmamak gerek. Uzun seyahatlerini daha uygun bütçelerle tamamlamak isteyen gezginlerin sıkça kullandığı alışılagelmiş hosteller arasından sıyrılıp, otel konforu ve modern mobilyalarıyla hizmet veren bu işletmeler, etkileyici tarzları ile fark yaratıyor.

Otel Konforunda Hostel Deneyimi Sunan 12 Yer

Göz at: Hostel Nedir?

12The Bivvi, Breckenridge, ABD

Kolorado Dağları arasındaki The Bivvi, on yatak kapasitesi bulunan ufak bir işletme olmasına rağmen konuklarına sıcak su dolu bir küvet vaat ediyor.

ÖncekiSeyahat Esnasında Kullanabileceğiniz En İyi Uygulamalar
SonrakiKış Tatili İçin Gidebileceğiniz 10 Yer
1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaray Lisesi sonrasında Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Fransız Dışişleri Bakanlığı’nın Eyfel Başarı Bursu ile IAE de Nice’de Pazar Araştırması Yüksek Lisansı yaptı. Gezi ve otomobil bloğu Çokgezenadam’ı kurdu. The Gate, Urbanista ve Digitalage dergisinde yazıları yayınlanıyor. Hazar Strateji Enstitüsü’nde Medya İlişkileri ve Dijital Medya Koordinatörü olarak görev yapıyor. Fransızca ve İngilizce biliyor.

4 YORUMLAR

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın