Türkiye’nin yanı başındaki tatil cenneti Kıbrıs, deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler için eşsiz bir tercih. Gece hayatı da oldukça renkli olan ada, dünya mutfağından lezzetler sunan birbirinden şık restorantları, cafeleri ve barlari ile sevilen lezzetleri misafirlere sunuyor.

Pop, tekno, hip-hop ve geleneksel Yunan müziğinin canlı ve güzel bir karışımının sunulduğu Kıbrıs gece hayatı, enerjik partilerden sessiz sakin mum ışığında romantik bir yemeğe kadar her türlü seçenek mevcut. Kıbrıs’ın gece kulüpleri her yaştan parti tutkunlarını ve rahat bir atmosferde dinlenmek isteyenlere istedikleri her şeyi sunuyor.

Kıbrıs gece hayatının tadını çıkarmak için dans ayakkabılarınızı giyin ve aşağıdaki birbirinden güzel 5 mekana bir uğrayın:

1. Larnaca

Larnaca-NightlifeLarnaca’nın sahilinde palmiye ağaçlarıyla dolu bir alandan daha güzel nerede parti yapılabilir? Bu bölgede birbirinden eğlenceli barlar, kafeler ve tekno müzik ile coşan tavernalar bulunuyor.

Eğer yemekten sonra disko yada canlı müzik istiyorsanız yine hepsini burada bulabileceksiniz.

3 YORUMLAR

  1. Dalın barlara, tek tek gezin, ama çncesinde bir tavernada güzel bir akçam yemeği yiyip, gecenin geç saatlerini bekleyin. Sonra dalın. Geometry Club ve Club Deep’e uğramayı ihmal etmeyin.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın