Türkiye’nin yanı başındaki tatil cenneti Kıbrıs, deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler için eşsiz bir tercih. Gece hayatı da oldukça renkli olan ada, dünya mutfağından lezzetler sunan birbirinden şık restorantları, cafeleri ve barlari ile sevilen lezzetleri misafirlere sunuyor.

Pop, tekno, hip-hop ve geleneksel Yunan müziğinin canlı ve güzel bir karışımının sunulduğu Kıbrıs gece hayatı, enerjik partilerden sessiz sakin mum ışığında romantik bir yemeğe kadar her türlü seçenek mevcut. Kıbrıs’ın gece kulüpleri her yaştan parti tutkunlarını ve rahat bir atmosferde dinlenmek isteyenlere istedikleri her şeyi sunuyor.

Kıbrıs gece hayatının tadını çıkarmak için dans ayakkabılarınızı giyin ve aşağıdaki birbirinden güzel 5 mekana bir uğrayın:

1. Larnaca

Larnaca-NightlifeLarnaca’nın sahilinde palmiye ağaçlarıyla dolu bir alandan daha güzel nerede parti yapılabilir? Bu bölgede birbirinden eğlenceli barlar, kafeler ve tekno müzik ile coşan tavernalar bulunuyor.

Eğer yemekten sonra disko yada canlı müzik istiyorsanız yine hepsini burada bulabileceksiniz.

 

2. Ayia Napa

Ayia-Napa-Kibris-NightlifeKıbrıs’ın doğusunda antik kalıntılar modern club cennetiyle birleşiyor. Bu şehir tam bir parti atmosferine sahip ve her zevkten insanı memnun edecek nitelikte. Yaklaşık 20 gece kulübünün yanında oldukça fazla sayıdaki canlı barları, kafeleri ve restoranlarıyla sabahın 6 sına kadar müzik durmuyor.

 

3. Paphos

Paphos-Kibris-Gece-HayatiEğer biraz daha sessiz ve sakin bir akşam geçirmek istiyorsanız Paphos ziyaretçilere biraz daha akdeniz esintisini tattırıyor. Akşam yemeği bu bölgenin en gözde tercih sebebi ve çok taze deniz ürünleri de bu tercihi haklı kılacak nitelikte son derece kaliteli.

4. Limassol

Limassol-KibrisLimassol’un çılgın gece hayatı Ayia Napa ile yarışamasa da aradığınız tıklım tıklım dolu barlardan, cafelerden, diskolardan ve restoranlardan bulmanız çok zor olmayacaktır.

 

5. Nicosia

Nicosia-Gece-HayatiKıbrıs’ın başkenti adanın geri kalanına nazaran çok daha farklı etnik gruplara hitap edebilen yapısıyla dikkat çekiyor. Sayısız bar ve cafeler mevcut ve hepsi de üniversite kampüsüne çok yakın. Öğrencilerin o yılki kozmopolit yapısı hangi barın daha popüler olacağına karar veriyor.

Görülmeye değer tarihi mekanları, casinoları, restaurantları, lüks otelleri, renkli kafeleri ve ılıman havasıyla kış aylarında bile en gözde tatil destinasyonu Kıbrıs, keyifli tatil yapmak isteyenlere  alternatif bir eğlence destinasyonu olarak öne çıkarıyor.

Tatil 72 saat kalana kadar, koşulsuz iptal hakkı sağlayan erken rezervasyon iptal sigortası ile Kıbrıs turları için erken rezervasyon yaptıranlar karlı çıkıyor.

3 YORUMLAR

  1. Dalın barlara, tek tek gezin, ama çncesinde bir tavernada güzel bir akçam yemeği yiyip, gecenin geç saatlerini bekleyin. Sonra dalın. Geometry Club ve Club Deep’e uğramayı ihmal etmeyin.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın