Henüz 17 yaşındaki Deniz Yılmaz, Çömezin Mutfağı kitabıyla kendine özgü yemek tariflerini eğlenceli ve esprili bir dille anlatıyor. Y kuşağı bir genç kızın anlattığı her tarif alışılagelmiş kalıpları ve tatları bir çırpıda unutturuyor.

Mutfakta yıllarını geçirenlerin bile her tarifte yeni bir tat, yeni bir heyecan bulabileceği, acemi olanların ise detaylı, samimi anlatımla Deniz’in tutkusuna ortak olacağı özenle hazırlanmış bir kitap.

Gündelik koşturmalar içerisinde yemek yapmaya vakit ayıramayanlar, alelacele hazırlanan sofralarda yemeği atıştırmalıklarla halledenler için keyifli zamanlarında hazırlayabilecekleri tarifler sunuyor kitap. Keyifle, özenle, aheste hazırlanan sofralar ve hiç unutulmayan menüler sunmak; kısacası, hem hazırlarken hem de tadarken mutluluk veren tariflerle arada bir de kendinizi şımartmak istiyorsanız tam da aradığınız yemek kitabı “Çömezin Mutfağı”. Deniz’in bu kitap için özenle oluşturduğu sayısız tarifin içerisinden elenerek 54 tarifin yer aldığı ve 128 sayfa olan “Çömezin Mutfağı” raflardaki yerini aldı.

deniz-yilmaz-comezin-mutfagiKünye

Adı: Çömezin Mutfağı
Yazarı: Deniz Yılmaz
Yayınevi: Ommedya
Yayın Tarihi: Eylül 2016
ISBN: 9789786058719
Baskı Sayısı: 1.
Baskı Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 128
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 1. Hm.

Deniz’in sayısız tarifi içerisinden seçilen 54 tarif, 128 sayfa ile okuyucularla buluşuyor. Aklımda kalacağına midemde kalsın diyen Deniz, eğlenceli ve yepyeni lezzetlerin kapısını aralıyor.

Deniz diyor ki; “Aklımda kalacağına, midemde kalsın”. Siz de aynı malzemelerle yapılan aynı yemek tariflerini görmekten sıkılanlardansanız, Deniz’in mutfağının kapısını aralamanızı tavsiye ediyoruz. Şaşırtıcı, eğlenceli, yepyeni lezzetlerle karşılaşacaksınız.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın