Türkiye’de ve dünyada onbinlerce internet kafede kullanılan Handycafe yazılımının sahibi Atilla Yurtseven, eğlence odaklı bir içerik sitesi kurdu. Farklı kategorilerde bilgilendirici ve keyif veren içerikler sunan Ofpof,  hayatına biraz renk katmak isteyenler için doğru adres.

Sitede seyahat, film, merak, internet, teknoloji, oyun gibi farklı kategorilerde ilgi çekici içerikler bulunuyor. Eğlenceli içerikleriyle öne çıkan Ofpof, birbirinden güzel gezi durakları ve farklı tatil önerileriyle gezmeyi sevenleri de unutmamış. Hayata dair konuları samimi ve sıcak bir dille aktaran Ofpof’da gezginlerin hoşuna gidecek pek çok seyahat önerisi yer alıyor.

Ofpof
Ofpof.com

Ofpof, dünyanın farklı bölgelerinde görülmesi gereken yerler, tatil için ideal rotalar, en güzel manzaraya sahip semtler, en huzurlu şehirler gibi konulara yer vererek gezginlerin okumaktan zevk alacağı paylaşımlarda bulunuyor.

Ofpof’un bilgi ve ilham veren içerikleri sayesinde yeni yerleri tanıma fırsatı bulurken, tatil planları yapmanız daha da kolaylaşıyor.

Birbirinden güzel seyahat önerileriyle gezginlere yol gösteren Ofpof.com, Paris’e gitmeliyim dedirten 5 mekan, az kişinin bildiği 7 harika kış tatili yeri,  dehşet güzellikte 9 doğa harikası, Londra rehberi, Türkiye’de yazlık alınabilecek 5 güzel yer, emeklilik hayallerini süsleyebilecek 3 huzurlu şehir gibi renkli içerikleriyle insanda gezme isteği uyandırıyor.

İlk olarak Türk kültürüne uygun içeriklerle öne çıkacak olan Ofpof.com,  ilerleyen zamanlarda küresel versiyonunu da hayata geçirmeyi planlıyor. İngilizce yayın yapılacak sitenin farklı bir isimle çıkacağı bilinmekte.

Severek takip edeceğiniz sitenin yazarlarından biri de siz olabilirsiniz.  Ofpof Content Network içerik ağı, yenilikçi bir gelir modeli ortaya koyarak içerik üretenlerin yazılarını internette geniş kitlelere duyurmalarını ve bundan para kazanmalarını sağlıyor.

Bunun için özgün ve daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış bir içerik hazırlayarak Ofpof’a başvurmanız yeterli. Yazının onaylanmasıyla içerik, sitede oluşturduğunuz profilinizin altında yayına giriyor.

Sayfa görüntülenmesine göre ödeme yapan Ofpof.com, yazarlara iki aşamalı bir model sunuyor. Bu sisteme göre, yazarlar yayınlanan tüm yazılarından yüzde 50, yazıları haricinde elde ettiği trafik gelirinden ise yüzde 25 pay alabiliyor. Gelirinizi artırmak için içerik onaylandıktan sonra yazıların linkini, başlığını veya kısa açıklamasını dilediğiniz yerde yayınlayıp yazılarınızın tıklanma sayısını arttırabilirsiniz.

Yaklaşan kış ayları için bir sosyal sorumluk projesine imza atan Ofpof, ihtiyaç sahibi çocuklara ayakkabı hediye etmeyi hedefliyor. Proje hakkında detaylı bilgiye Ofpof.com adresinde yer alıyor.

Yeni yerler keşfetmeyi seviyor, faydalı ve ilginç şeyler öğrenmek hoşunuza gidiyorsa  Ofpof’un renkli sayfasına konuk olun. Bu eğlenceli ve sevimli sitenin kısa zamanda müdavimi olacaksınız.

Bir Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here