Seyahat alışkanlıklarının online mecralara taşınmasıyla birlikte birçok ihtiyaç internet üzerinden karşılanır oldu. Erken rezervasyon fırsatlarından binlerce farklı otel seçeneğine, kültür turlarından avantajlı yurt dışı tur paketlerine kadar çok sayıda ihtiyaca tek platform üzerinden yanıt veren bidunyatatil.com, sektöre yeni bir soluk getirdi.

İnternet üzerinden güvenli ve ekonomik tatil sunan; binlerce seçenek, fırsat, indirim ve promosyonla en kısa sürede tatil planı yapmayı sağlayan platformun sloganı ‘güven içinde’.

Sektöründe başarılı işlere imza atan Yusuf Hacısüleyman’ın başında olduğu bidunyatatil.com, Türkiye’de online tatil platformları arasında güçlü altyapısı, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan hizmet anlayışı ile geleceğe emin adımlarla yürüyor.

Geniş bir yelpazeye sahip

erken rezervasyonOnline rezervasyon portalı olmanın getirdiği güçlü altyapı, kaliteli hizmet ve yüksek güvenlik anlayışı ile yola çıkan platformda Türkiye’nin seçkin resort otellerinden ekonomik tatil fırsatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet çeşitliliği bulunuyor.

Bidunyatatil platformunda ekonomik ve üst sınıf oteller, yurt içi ve yurt dışı tur seçenekleri ile kültür turları bulunuyor. Bidunyatatil.com web sitesine giriş yapan kullanıcılar binlerce otel fırsatını inceleyip, fiyat karşılaştırabiliyor, diledikleri tatil rezervasyonunu avantajlı fiyat ve indirimlerle gerçekleştirebiliyor.

Öncelik müşteri memnuniyetinde 

Haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet veren sosyal medya yönetimi ile en uygun tatili planlamak isteyen misafirlerin soru ve taleplerini yanıtlayan sosyal medya ekibi ve çağrı merkezi ile müşteri memnuniyetini sağlayan platforma 444 70 57 numaralı telefondan direkt ulaşılabiliyor.

‘Güven içinde’ sloganıyla ‘bi dünya tatil’ seçeneği arasından en uygun tatili planlamaya yardımcı olan bidunyatatil.com seyahat planı yapanlar için yeni bir online mecra.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın