Her ne kadar kolay ve basit bir iş gibi görünse de otobüs bileti alırken dikkat edeceğiniz bazı püf noktalar hem söz konusu seyahatte hem de gelecek seyahatlerinizde fazlasıyla yardımcı olur. Rahat, konforlu ve ekonomik bir yolculuk yapmak istiyorsanız bazı noktaları göz önünde bulundurarak keyifli bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatların Takipçisi Olun

Otobüs bileti alırken en çok canınızı sıkan konulardan bir tanesi şüphesiz ki fiyat. Biraz araştırma yaparak yolculuğun kalitesinden ödün vermeden daha uygun fiyata bir bilet bulmanız mümkün. Bu konuda normal biletlerinde uyguladığı uygun fiyat politikasının yanında sektörde ilk defa hayata geçirilen Ekonomik Hat uygulamasıyla Kamil Koç, rakiplerinden kolayca sıyrılıyor. Kamil Koç ile sizi şaşırtabilecek seviyede uygun fiyatlarla istediğiniz yere hem konforlu hem de ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz.

otobüs bileti nasıl alınır

Rahatlıktan Ödün Vermeyin

Otobüsle yapılan özellikle uzun yolculuklar, otobüsün modelinden ve koltuklar arasındaki dar alandan kaynaklı olarak tam bir kabusa dönüşebilir. Bu durum, vücudunuzun uzun süre boyunca rahat hareket edememesine ve bitkin hissetmesine yol açar.

Böyle bir yolculuktan uzak durmak için bileti alacağınız otobüsün modelini iyi seçmelisiniz. Rahat Hat seferleriyle adından sıkça söz ettiren ve yolculara memnuniyet sağlayan Kamil Koç, 2+1 otobüslerinde sunduğu geniş hareket alanı ile yolculuğunuzun keyfini artırıyor. Geniş ulaşım ağına sahip olan Kamil Koç, uzun yolculuklarda sunduğu konforla kalitesini ortaya koyuyor.

Seyahat Süresiyle Zamandan Tasarruf Edin

Gideceğiniz yer için aklınızda belirli bir seyahat süresi muhakkak vardır. Ancak çoğu zaman bu aklınızdaki zamanın fazla bir değişiklik göstermeyeceğini düşünerek seyahat sürelerine dikkat etmemek yanlış bir davranış olur. En kısa yolculuk süresi ile sevdiklerinize, tatilinize veya işinize daha çok vakit ayırmanızı sağlayan Kamil Koç, ekspres otobüs seferleriyle seyahat süresini azaltıyor.

  • İstanbul – İzmir,
  • İstanbul – Bursa,
  • Bursa – İzmir ,
  • İstanbul – Balıkesir,
  • İstanbul – Ankara,

arasında ekspres otobüs seferleri uygulamasını başlatan Kamil Koç ile hem konforlu hem de hızlı seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahat Ettikçe Kazandıran Kampanyaları Kaçırmayın

Özellikle sık sık seyahat eden biriyseniz, her bilet alışınızda farklı miktarlarda puanlar kazandığınız kampanyaları kaçırmayın. Seyahatlerinizi bu gibi kampanyalar sayesinde yaparak gelecek yolculuklarınızda indirim kazanabilir ya da hiçbir para ödemenize gerek kalmadan seyahat edebilirsiniz.

Bumerang fırsatları ile Kamil Koç, bunun en iyi örneğini sergiliyor. Aldığınız her bilette kartınızda biriken puanlar, dönüş biletlerinde katlanıyor; biriken puanlar ücretsiz bilet almanın yanında alışverişte de rahatça kullanılabiliyor.

İnternetten Bilet Alırken Güvenli Olanı Seçin

İnternetten aldığınız biletlerde dikkat etmeniz gereken nokta güvenli ödeme seçeneğidir. Atlanmayacak derecede önemli olan güvenli ödeme seçeneği, kredi kartınızın herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmasını engeller. Güvenlik konusunda tüm önlemleri alan Kamil Koç, www.kamilkoc.com.tr adresinden yapılan otobüs bileti alımlarında 3D secure güvenli ödeme seçeneğiyle yolcuların seyahatlerinde olduğu gibi güven içinde online alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın