Değişim çağında dünyanın trendleri de hızla değişiyor. Yeni trend arama motorlarında sıralama değiştirme uzmanlığı. SEO optimizasyonunun faydaları ve temel prensipleri ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenebileceğiniz bir konferans başlıyor. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı SEOzone’15’te dünyanın en önemli SEO uzmanlarını bir araya getiriyor.

Arama motorları alışkanlıklarımızı değiştirdi. Yapılan istatistikler şaşırtıcı sonuçlar veriyor. Arama motorlarında ön sayfalarda yer almak ticarette var olma yok olma meselesi haline geldi. Bu da yeni bir iş alanını doğurdu: Arama motoru optimizasyonu yani SEO uzmanlığı. Türkiye’nin inovatif SEO şirketlerinden biri SEOzeo, önemli bir etkinliğe daha imza atıyor.

SEOzone-14Web sitenizde hedefinize yönelik yüksek trafik çekmek için web sitenizin yapısı önemli hale geldi. Özgün içerik, doğru anahtar kelimeler son derece önemli temel adımlar. Çalıştığınız şirketin web sitesinin trafiğini artırmak ya da bloğunuzun keşfedilmesini sağlamak istiyorsunuz.

Fark edilir olmak, fark yaratmak zor değil. SEO maceranıza daha başlangıçta yüksek bir bilgi ve deneyim paylaşımı eklemek istemez misiniz? Dünyanın en trend SEO uzmanları 27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul’da Şişli Marriott Hotel’de gerçekleştirilecek olan SEOzone’15 dünyaca ünlü arama motoru uzmanlarını Türkiye’ye getiriyor.

Klasik on-site SEO adımları yerini yavaş yavaş yeni on-site maddelerine bırakıyor. SEO uzmanlığında yeni trendler SEOzone’15’te konuşuluyor. SEO nedir? Arama motorlarının özellikleri, sayfa SEO’ları nasıl yapılır? En doğru SEO stratejisi nasıl kurulur, ölçümleme nasıl yapılır? Doğru içerik nasıl hazırlanır, pazarlama stratejisine nasıl dönüştürülür? Satışa yönelik SEO teknikleri nelerdir? SEOzone’15 tüm sorularınıza dünyanın ve Türkiye’nin en önemli SEO uzmanları cevap veriyor.

SEOZEOArama motorları alanında aranan bir uzman olmak veya kendi girişiminize fayda saplayabilecek bilgi ve deneyimler edinmek istiyorsanız SEOzone’15 size büyük fırsatlar sunuyor.

Çok kapsamlı ve karmaşık algoritmalar en yetkin SEO uzmanlarınca, en yalın ve en anlaşılır şekilde anlatılıyor. SEO kriterlerini dünyanın ve Türkiye’nin en önemli SEO uzmanlarından dinleyecek, workshoplarla deneyimlerinizi artıracaksınız. En temel SEO teknikleri, SEO analizleri uzmanlığınızı pekiştirecek, kariyeriniz parlayacak.

Uzmanların SEO konusundaki birikimlerinden faydalanmak, bilgi çağına uygun bir arama motoru altyapısı kurmak isteyenler bu etkinlikte buluşuyor. SEO alanında Türkiye’nin iyi ajanslarından biri olan SEOzeo tarafından düzenlenen etkinlik Türk SEO uzmanlarına bilgi birikimini  açısından müthiş katkılar sağlıyor.

3 YORUMLAR

  1. Ben de etkinlikteydim, benim için verimli bir buluşmaydı. Birçok yeni insanla tanışmak en önemlisiydi bence.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın