Şık, dinamik tasarımları, canlı renkleri, antremanlarınıza disiplin ve güvenlik getiren fonksiyonları ile spor kol saatleri günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Aktif olan ve aktif kalmak isteyen herkesin; antreman verilerini takip edebileceği, dayanıklı, kişiselleştirilebilir özelliklere sahip bir kol saatine ihtiyacı var.

Kol SaatleriSpor antremanlarının geçmişten bugüne kadar hep “zaman” ve “ölçme” ile ilişkilendirildiğini söylemek mümkün. Hatta günümüzdeki büyük kol saati üreticilerinin başarısının temelinde sporcular için ürettikleri kol saatleri yatmaktadır. Örneğin; kronometre ilk kez Fransa Kralı 18. Louis’nin at yarışlarını ölçme isteği üzerine geliştirilmiş; ilk dalış saati de scuba dalışçılarının ne kadar hava destekleri kaldığını güvenle ölçmelerini sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Koşu, bisiklet, yelken, dağcılık gibi sporlar başta olmak üzere, sporu hayatına katmış herkes için artık spor kol saati bir gereklilik. Kronometresi olan, su geçirmez özelliğe sahip veya gece görüşü için özel dizayna sahip modeller egzersizler esnasında kolaylık ve güvenlik sağlar.

Hangi Spor İçin Hangi Kol Saati?

Performansınızı yükseltmek ve güçlenmek için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu interval antremanlarınızı Geonaute kol saati modelleri ile tasarlayabilirsiniz. Oluşturacağınız farklı programlar sayesinde daha etkin ve daha disiplinli bir antreman düzeni sağlayabilirsiniz. Her spor dalı esnasında kullanım için ideal olan Geonaute kol saatleri kronometre, arka plan aydınlatması, su geçirmezlik, alarm, tarih gibi pek çok özelliğe sahiptir. Analog ve dijital olmak üzere farklı seçenekleri olan saatler canlı renkleri, kişiselleştirilebilir kayışları ile günlük yaşamda kullanıma da uygundur.

Geonaute Kol SaatleriAntreman verilerinizi görebileceğiniz, LED aydınlatma, su geçirmezlik özelliğinden yararlanabileceğiniz Casio kol saati modelleri de spor saatleriniz için ideal. Koşu, kros yapıyorsanız kronometre; sörf, yüzme, dalış sporları yapıyorsanız su geçirmezlik özelliği antremanlarınızda kolaylık ve güvenlik sağlayacaktır. Unisex kullanıma uygun şekilde dizayn edilen Casio saatler, 2 yılı kapsayan garanti süreleri ve dayanıklılıkları ile sizi yarı yolda bırakmazlar.

Şık, Dinamik Kol Saatleri Decathlon’da

Günümüzde bir spor kol saati artık beklenenden daha fazlasını vermektedir. Modern yaşam stiline kolaylıkla ayak uyduran saat tasarımlarını, kolunuzda taşımak için uzun mesafe koşucusu veya yüzücü olmanıza da gerek yok. Şık dizaynları ile öne çıkan kol saati modellerini, antremanlarınızda olduğu kadar plajda, sokakta hatta işyerinizde de kullanabilirsiniz.

Decathlon mağazalarından ve www.decathlon.com.tr internet sitesi üzerinden teknik özelliklerini, avantajlarını inceleyebileceğiniz, farklı markalara ait ürünlerden birini edinmek için geç kalmayın. Egzersizlerinizi monotonluktan çıkarmanın, spor hayatınıza disiplin katmanın yolunu keşfedin.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın