Türkiye tam anlamıyla cennet. Nehirlerin suladığı uçsuz bucaksız ovalar, volkanik dağların oluşturduğu eşi benzeri olmayan oluşumlar, binlerce yıllık tarihi mirasla süslenmiş yerler, nefis plajlar ve koylar, ormanlarla giyinmiş dağlar ve tepeler… Popüler turistik destinasyonları her yıl yüzbinlerce kişi ziyaret ederken, henüz geniş kitleler tarafından farkına varılmayan etkileyici yerleri keşfedin, paylaşın!

Instagram’dan takip edin  instagram.com/yoldaolmak

25Mezovit, Rize

Doğa yürüyüşü yapmayı sevenler ve dağcılıkla uğraşanlar için oldukça cazip bir bölge olan Mezovit, Ayder Yaylası çevresinde bulunuyor. Rize ve Artvin sınırı arasındaki Mezovit, küçük akarsuları ve muhteşem doğasıyla kendine hayran bırakıyor.

10 YORUMLAR

  1. 25 ayrı mekan içerisinde Hatay’dan bir fotoğraf bile görememek… Sanırım saklı cennet tabirinin karşılığını veriyor.

      • Hayatimda duydugum en sacma savunma, sirf biz yanlis yapmadik arkadas tezini savunmak amacli yazilmis. İzmir – Antalya turistik degil Hatay turistik oyle mi? Ötede bayilin sayin moderatorler.

        • Öncelikle içerik tipine dikkat edin. İçerikte şehirlere yer verilmiyor, gezilecek veya görülecek yerlere yer verilmiş. Listeyi binlere çıkarmak mümkün, ama konu içerikse her şeyi yerleştiremezsiniz. Neden şurası da listede yok, burasını koymamısanız bu liste doğru değil denmesi mantıksız. Okuyun bilgilenin, öenriniz varsa bir de şuralar var diye katkı sağlayın, yol gösterin. Suçlamalar gereksiz enerji kaybı.

  2. Büyük deniz gölü, gayet de isimli, büyük Kaçkar Dağıyla ergör buzulu arasında bulunur. Dünyaca da ünlüdür.

  3. Merhaba. Yazılarını vakit buldukça okuyorum. Daha önce karşılaşmadım fakat Ordu ilinin Perşembe ilçesine bağlı Yason Burnu yarımadasını da yazılarınıza eklemenizde fayda olabilir. Tarihi zenginliğinin yanı sıra müthiş bir atmosfere sahip. Mitoloji tarihinde altın post efsanesinin geçtiği kilise de yarımada da bulunmakta. Saygılarımla.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın