Arama motoru optimizasyonu (SEO) artık yurtdışında olduğu kadar ülkemizde de pek çok kişi tarafından yoğun bir ilgi görüyor. SEO tekniklerinin temel hedefi arama motorlarında internet sitelerinin en üst sıralara doğru çıkmasıdır. Ürün ve hizmetlerin tanıtımında daha büyük kitlelere ulaşabilmek için son derece önemli olan SEO, internet dünyasının gözünün üzerinde olduğu geniş bir ARGE sahası.

Ülkemizde geçtiğimiz yıllarda SEO alanında konferanslar düzenlenmiş ve bu konferansların organizasyonunu Zeo ekibi üstlenmişti. 2013 yılından beri her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen SEOzone yeni adı ile Digitalzone etkinliği bu yıl 4. kez dünyaca ünlü uzmanları ve ziyaretçileri bir araya getirecek. 21-22 Ekim tarihleri arasında Şişli Radisson Blue Hotel’de düzenlenecek olan etkinlik dijital pazarlama ve SEO dünyası ile ilgili olan kişilerin asla kaçırmaması gereken bir fırsat.

digitalzone-etkinligi-istanbulTürkiye’nin önde gelen dijital ajanslarından olan Zeo tarafından düzenlenen Digitalzone’16 etkinliği ilk kez 2013 yılında ülkemizde gerçekleşmişti. Konuşmacı olarak MajesticSEO Pazarlama Direktörü Dixon Jones, Google Uzmanı Kaspar Szymanski ve AKM3 CEO’su Malk Metzen gibi isimlerin yer aldığı ilk etkinlik büyük bir ilgi ile karşılanmıştı.

Digitalzone’16 Etkinliğinde Hangi İsimler Yer Alacak?

Her yıl daha zengin içerikler ve konuşmacıların katılımları ile düzenlenmeye devam eden etkinlik bu yıl 4. kez Zeo tarafından düzenleniyor. İçerik pazarlaması etkinliklerinin de yer alacağı konferansta bu yıl Judith Lewis, Rand Fishkin, Brian Dean, Will Reynolds ve daha pek çok farklı isim yer alacak.

Uluslararası SEO etkinliği deneyimini ülkemizde yaşamamızı sağlayan Zeo ekibi bu yıl endüstrinin profesyonel isimlerini Digitalzone’16 etkinliğinde ziyaretçileri ile buluşturacak. En prestijli sponsorların da desteğini alan Digitalzone’16 etkinliğinde 10’un üzerinde yabancı konuşmacı ve 700’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı yer alacak.

Daima gelişmekte olan dijital pazarlama ve SEO dünyasını yakından takip ederek gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Digitalzone’16 etkinliğine 21-22 Ekim tarihlerinde sizler de katılabilirsiniz. Şişli Radisson Blu Hotel’de düzenlenecek olan etkinlikteki yerinizi ayırtabilmek için rezervasyonunuzu hemen yaptırın.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın