Yeni Zelanda Havayolları uçuş güvenliği videosu Hobbit’leri misafir etti.

Orta Dünyanın ünlüleri olan Hobbitler, Elfler ve Gandalf , Yeni Zelanda Havayolları’nın uçuş güvenliği için hazırladığı sunum videonun başrollerindeydiler. Uçuş güvenliği videosunda Sir Peter Jackson benzeri birini dahi kullanmayı ihmal etmemişler.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Video

Air New Zealand, Hobbit Beklenmedik Yolculuk filminden ilham alınarak hazırlanan videoda, WETA Workshop şirketiyle işbirliği yaptı.

Televizyon ve film dünyası için efektler üreten, Yeni Zelanda merkezli bir özel efekt şirketi Weta Workshop ile yapılan işbirliğiyle hazırlanan video internet dünyasında oldukça ilgi görüyor.

Yeni Zelanda Havayolları reklam videosu ile, uzun ve sıkıcı olabilecek uçuşları ilginç güvenlik videosu ile daha keyifli bir deneyim haline dönüştürmeyi başarmış gibi görünüyor.

Yeni Zelanda Havayolları Uçuş Videosu – Beklenmedik Sunuş

Weta Workshop, eğlence dünyası için ürettiği projeler bir çok ödül almış bir şirket. Weta ismi, Yeni Zelanda’nın en tuhaf ve dikenli prehistorik böceğinin isminden geliyor. Yeni Zelanda’nın başkenti Wellington şehrinde, Weta Cave adında, mini-müze, tiyatro ve bir de shop üçlemesi olan mekanı 2011 yılında ziyaret ettiğimde beklentilerimi pek de karşılamamıştı.

Yeni Zelanda Havayolları daha önceki hazırladığı uçuş güvenliği videosunda, Yüzüklerin Efendisi filminin konseptini kullanmıştı. Filmdeki karakterlerin uçakta uyulması gereken kuralları anlattığı video büyük ilgi görmüştü.

5 YORUMLAR

  1. Bence bunu yapsa Pegasus yapar. THY çekinebilir. Muhteşem Süleyman dizisinin ekibinden iyi bir sunuş olabilir. O zaman da bizim milliyetçiler atalarımızı nasıl böyle bir şey için alet edersinzi ders, ortalık bi güzel şenlenir. Rekam reklamdır 😉

  2. Air New Zealand’in daha onceki reklamlari gibi bu da kendinden bahsedilen oldu. Muthis!

    P.Jackson abimizin benzeri de harbi ona benziyor!

  3. Gerçekten çok komik ve güzel olmuş. 🙂 Filmin karakterine benzeyen adamalrın benzerlerini koymaları komedi.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın