Enerji çözümlerinin 44 yıllık markası Tunçmatik, Slim Powerbox 3800 ve Powertube 2600 ürünleriyle, akıllı telefonların hayatımız girmesiyle, neredeyse her gün yaşadığınız şarj sorununa çözüm getiriyor.

Tunçmatik, Powerbox ve Powertube ürünleriyle, depolanmış enerjiyi kullanarak mobil cihazlarımızıı dilediğimiz zaman, dilediğimiz yerde şarj edebilmenin ayrıcalığını yakalayabiliyoruz.

Slim Powerbox, 4-6 aaat arasında şarj olabilen, 3800 mAh kapasiteye sahip. Ultra slim tasarımı, pil şarj durumunu gösteren 4 adet LED, kısa devre, aşırı şarj/deşarj ve yüksek ısı koruma özelliğine sahip. Aynı zamanda ürünün üzerinde bulunan LED ışıktan yapılmış el feneri de ayrı bir şıklık katıyor.

Powertube 2600 ise, 2600 mAh kapasitesi ve renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için 5 farklı renk seçeneği bulunan Powertube’ın, aşırı şarj/deşarj, yüksek ısı ve kısa devre koruma özellikleri de bulunuyor.

Tuncmatik-Mobil-Sarj

Çantanızda, hatta cebinizde bile rahatlıkla taşıyabileceğiniz yepyeni Tunçmatik mobil şarj cihazları ile priz arama derdiniz son buluyor. Zaman ve mekan fark etmeksizin, tüm mobil cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebilmenin keyfini yaşayacağınız Powertube ve Powerbox ürünlerini, Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

Ürün Fiyatları ise Şöyle

Powertube 2600    26   USD+KDV
Slim Powerbox 3800    38.7 USD+KDV

Bir Yorum Yaz