Yılbaşı, tüm dünya için umut, mutluluk, heyecan ve yeni bir başlangıç demek. Geçmişi geride bırakıp, yeni bir sayfa açmak için yılbaşında gidilebilecek en güzel şehirler iyi bir fırsat yaratıyor.

Skyscanner verilerine göre, yılbaşını geçirmek için yapılan destinasyon aramalarında 10 şehir öne çıktı. Liste, yeni yılı kutlamak ya da yeni yılda seyahat planı yapanlar için iyi bir kaynak olabilir.

Yılbaşında Gidilecek En Güzel Şehirler

10Moskova, Rusya

Her ne kadar bu son zamanlarda ilişkilerimiz bozulmuş olsa da Moskova, yılbaşında gidilecek şehirler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Her yıl, yılbaşına günler kala yağan karın bembeyaz bir örtüyle kapladığı Moskova sokakları, romantik bir kutlama için güzel bir adres. Şehirde, etkileyici mimari yapılarla bütünleşen karın masalsı görüntüsü insanı baştan çıkarıyor. Moskova’da kutlamalar için toplanma merkezi ise Kızıl Meydan.

ÖncekiKuşadası’na Nasıl Gidilir?
SonrakiKuşadası, Aydın
Gözlem yapmayı, izlemeyi, yeni yerler keşfetmeyi, şehirlerde insanların içine karışmayı seven biri. Eğitimli muhabir. Gördüklerini, hissettiklerini, deneyimlediklerini yazmaktan keyif alıyor.

Bir Yorum Yaz

Yorumunuzu buraya yazın
Adınızı buraya yazın